مقالات

معرفی دستکش تقویت کننده عضلات

گریپستر

دستکش تقویت کننده عضلات یا گریپستر چیست؟ چه کاربردهایی دارد و برای چه کسانی مناسب است؟ در این مقاله قرار است ویژگی‌ها و جزییات این محصول را به طور کامل بررسی کنیم. در ادامه با مارکوپولو همراه باشید.

تقویت عضلات، مچ و انگشتان دست

دستکش گریپستر، علاوه بر اینکه با درگیر کردن و ایجاد فشار بر روی عضلات مختلف دست باعث تقویت آن میشود، روی بهبود قدرت مچ و همچنین انگشتان اثر بسزایی دارد. در استفاده منظم و روزانه از این دستکش حتی در مدت کوتاه، شاهد افزایش مهارت و قدرت در انگشتان دست و مچ خود خواهید بود.
از دیگر استفاده های این محصول برای درمان و پشگیری از برخی بیماری‌ها و اختلالات مربوط به دست هاست. در مواردی همچون تونل کارپال، آرتریت، آسیب های تاندونی ورزشکاران،تنوسینوویت، فیزیوتراپی و نرمش دست بعد از جراحی‌ها و… استفاده از این دستکش به مقدار قابل توجهی سبب تسریع بهبودی می‌شود.
همچنین افرادی مانند نوازندگان می‌توانند برای تقویت عضلات دست و انگشتان خود از این محصول بهره ببرند.

تقویت دست نوازندگان6 سطح متفاوت قدرتی در دو مدل

این گریپستر در دو مدل طوسی و مشکی تولید شده، که هر کدام 3 سطح متفاوت از قدرت را شامل می‌شوند. گریپستر طوسی رنگ برای افراد با سنین پایین‌تر، کارمندان، ورزشکاران مبتدی، به خصوص خانم‌ها کارآمدتر است. مدل مشکی که سطح مقاومت بالاتری دارد برای ورزشکاران حرفه‌ای‌تر و افراد با جثه بالاتر کابردی است. جزییات این دو محصول در جدول زیر ذکر شده است:

گریپستر طوسی

گریپستر مشکی

11 پوند

5 کیلوگرم

21 پوند

9.5 کیلوگرم

8.8 پوند

4 کیلوگرم

17 پوند

7.7 کیلوگرم
6.6 پوند 3 کیلوگرم 13 پوند

5.9 کیلوگرم

مناسب برای تمام سنینمناسب برای همه افراد در تمام سنین

همانطور که گفتیم، به علت اینکه با تنظیم دسته روی دستکش مقدار فشار وارده بر عضلات تغییر میکند، هر فردی با هر سنی میتواند از آن بهره ببرد.

جنس سیلیکونی با کیفیت بالا

مواد سیلیکونی با کیفیت به کار رفته در گریپستر سبب دوام بالای آن شده است و به راحتی پاره نمی شود. به هیمن علت می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد. بند انگشتی از سیلیکون با خاصیت ارتجاعی بالا، ایمن و همچنان بادوام، کیفبت بالا آن را تضمین می‌کند.

طراحی ارگونومیک گریپستر

تقویت کننده عضلات دارای طراحی ارگونومیک است که در حین ورزش، گرفتن راحت آن را فراهم می کند. دسته و حلقه های انگشتی غیر لغزنده و قابل تنظیم، یک ورزش متاسب و ایمن را تضمین می کند.

سبک و قابل حمل

کم وزن بودن و کوچک بودن گریپستر این امکان را به شما می‌دهد در هر مکان و هر زمانی از ورزش با آن لذت ببربد؛ در مدرسه، محل کار، مسیر رفت و آمد و… با ورزش دادن دست خود عضلاتی قوی بسازید.

شما میتوانید هم اکنون این محصول را در هر دو مدل از سایت مارکوپولو سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *